Reference

Ověřené reference

Na Pavlínku jsem narazila úplnou náhodou a přiznám se, že jsem ze začátku služeb asistentky nechtěla využívat, zejména kvůli cenám, kdy vím, že tyhle služby stojí dost peněz. Pavlínka mě ale mile překvapila, a proto jsem jejich služeb začala využívat častěji a častěji. Je velice rychlá, flexibilní a i přesto, že je to mladá slečna, má obrovský přehled, a to i v účetnictví. V tuto chvíli jejich služeb využívám denně, pro hledání dodavatelů apod. Jsem vždy spokojená. Určitě doporučuji.
Kateřina Plačková

Majitelka, ProStastnejsiDetstvi.cz

V mezinárodním obchodě potřebujete několik věcí aby to opravdu fungovalo. Loajální tým, ochotu pracovat, výbornou komunikaci, rychlost, loajalitu a hlavně schopnost držet slovo. Pavlínka tyto vlastnosti naplňuje na 100%.
Director IBAA

Ředitel, www.agulos.org

S projektem externí kancelář jsme začali spolupracovat v polovině února letošního roku. Slečna Pavlína navrhla proces spolupráce, která probíhala velmi úspěšně. Externí kancelář nám pomohla realizovat a splnit úkoly, které jsme potřebovali vytvořit. Úkoly byly vyhotoveny ve stanovený termín a na velmi kvalitní úrovni. Celkovou spolupráci hodnotím velice kladně a určitě služby v budoucnosti zase využijeme.
Kamil Merta

Jednatel, Kovo KM Machine, s.r.o.

Paní Pavlína mi velmi pomohla tam, kde já už opravdu nestíhám. Velmi oceňuji rychlost komunikace, její iniciativu a efektivnost. Během krátké doby jsem měl zadanou práci vyhotovenou. V neposlední řadě milý přístup. Vřele doporučuji a sám rád opět pomoc využiji.
Petr Fiala

Učitel Tance

Touto cestou chci poděkovat za splnění úkolu s kterým jsem nemohl vůbec hnout kupředu, slečna Pavlínka za krátký čas po prvotní komunikaci, už odesílá výsledky, které už pomalu sklízí ovace při komunikaci s potencionálními dodavateli. Pro naší společnost je to velký přínos, když můžeme vlastnit kontakt na kvalitní osobu. Všem moc doporučuji, ať potřebujete ze světa textu cokoliv, ona je ta pravá. Za kolegy z Ibene.cz Děkujeme.
Firma IBENE.cz

Za celý tým ibene.cz

Skvělá spolupráce. Pavlína ušetří spoustu času a své úkoly plní rychle a zodpovědně. Služby telefonování a provoz zákaznické linky byly na úrovni. Všem moc doporučuji.
Marek Sikora

Jednatel, www.cryptosic.eu

Rád bych se podělil se svou zkušeností ve spolupráci s paní Pavlínou Kavkovou. Původně byl záměr využít služby virtuální asistentky se psaním obsahu na naše facebookové stránky. Paní Pavlína splnila naše očekávání, práce byla odvedena precizně, včas a naprosto profesionálně. Jelikož se věnuji chodu a rozvoji naše společnosti, moc času nezbývá na správu sociálních sítí. Tento problém zvládá paní Pavlína s lehkostí a se vší parádou. Komunikace nevázne a veškerý obsah ještě před zveřejněním spolu konzultujeme. A aby toho nebylo málo, tak virtuální asistentka zvládá veškeré řízení mé kalendáře, plánuje schůzky, objednává spotřební zboží do naši kanceláře a já mohu věnovat ušetřený čas dalšímu rozvoji společnosti. Služby paní Pavlíny mohu jenom doporučit.
Ján Špireng

Jednatel, Mádatidal, s.r.o.

Se slečnou Kavkovou spolupracuji již několik měsíců a jsem velice spokojen. Odvádí vždy nejlepší výkon a včas, přichází s novými nápady a vylepšeními. Nové práce se nebojí a vždy si dokáže poradit.
Vít Radl

Jednatel, Konstrukční kancelář VR Engineering

Vážení partneři, na internetu jsem narazil na zajímavou službu „externí kancelář“. Kontaktoval jsem proto dotyčnou slečnu Pavlínu a domluvili jsme spolu trvalejší spolupráci zejména v oblasti administrativy. S činnosti Externí kanceláře jsem ve firmě spokojeni, slečna je spolehlivá, vstřícná a velmi asertivní, služby kanceláře vřele doporučuji dále.
Petr Mazur

Jednatel, Agentura SKP, s.r.o.

Výborná komunikace a schopnost chápat zadání úkolu. Jsem velice spokojený s výsledkem práce a rychlostí provedení. Pokud hledáte někoho, kdo podpoří vaše podnikaní mohu jen doporučit. Prosím však o nepřetěžování mám v budoucnu v plánu využívat jejich služeb nadále. Služby bych doporučil dále všem, kteř potřebují ušetřit čas a vyřídit administrativní úkoly.
Petr Sedláček

Trenér a kouč, Trener-hubnuti.cz

Se slečnou/paní Pavlínou jsem byla naprosto spokojená. Narazila jsem na ni náhodou, ale již po prvním textu jsem věděla, že spolupráce bude dlouhodobá. Pavlína je velice šikovná a samostatná. Její texty jsou čtivé, profesionální s přidanou hodnou. Mohu jedině doporučit.
Stanislava Vaďurová

Podnikatelka

Rychlost, pečlivost, spolehlivost, jsem maximálně spokojen.
Matěj Schenk

Majitel, Čističi Ostrava

za 3 roky

jsme odbavili přes 9 000 hodin práce

pro 320 klientů

Chcete se dozvědět, jak Vám můžeme pomoci?

Vyplňte poptávku a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Ozvěte se nám

Telefon

+420 604 246 913

E-mail

info@virtualasistentka.cz